Obchody 200-lecia UW

By | 4 lipca 2016

W niedzielę 19 czerwca wraz z innymi wydziałami Kampusu Ochota obchodziliśmy święto 200-lecia UW. Nasz rodzinny piknik sportowy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Studium odwiedzili studenci i pracownicy oraz inne osoby niezwiązane z Uniwersytetem Warszawskim. Dzieci i dorośli mogli spróbować swoich sił w triathlonie, szermierce, w wyścigu na hulajnodze, a także w badmintonie, tenisie stołowym i wspinaczce. Najmłodsi spędzali czas na zabawie w „strefie malucha”, a po wysiłku na wszystkich czekała „strefa relaksu”. Na uczestników naszych aktywności fizycznych czekały niepowtarzalne upominki – koszulki z logo Uniwersytetu, oryginalne bidony SWFiS, okolicznościowe torby i związane z rocznicą książki wydawnictwa UW.

Z okazji 200 lat UW na bieżni, rowerze i ergometrze wioślarskim razem przebiegliśmy, przejechaliśmy i przepłynęliśmy ponad 200 kilometrów!
Organizatorom i uczestnikom bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęciowej dostępnej na naszym Facebooku, zapraszamy także do zapoznania się z uniwersytecką relacją z obchodów 200-lecia UW, która dostępna jest na stronie uw200.uw.edu.pl.