Zajęcia w sesji

Wszystkich Studentów UW z ważną legitymacją studencką serdecznie zapraszamy na zajęcia sportowe organizowane podczas sesji i przerwy międzysemestralnej.

Ścianka wspinaczkowa

9.06 piątek
godz. 9.00-12.00 prowadzący: Marta Czajkowska

12.06 poniedziałek
9.00-12.00 prowadzący: Tomasz Tokarz
12.00-15.00 prowadzący: Marta Czajkowska

13.06 wtorek
12.00-15.00 prowadzący: Tomasz Tokarz

14.06 środa
9.00-12.00 prowadzący: Marta Czajkowska

19.06 poniedziałek
9.00-12.00 prowadzący: Tomasz Tokarz

20.06 wtorek
9.00-12.00 prowadzący: Marta Czajkowska
12.00-15.00 prowadzący: Tomasz Tokarz

21.06 środa
9.00-12.00 prowadzący: Paweł Draga
12.00-15.00 prowadzący: Tomasz Tokarz

22.06 czwartek
9.00-12.00 prowadzący: Tomasz Tokarz
12.00-15.00 prowadzący: Marta Czajkowska

23.06 piątek
9.00-12.00 prowadzący: Tomasz Tokarz
12.00-15.00 prowadzący: Marta Czajkowska

ul. Banacha 2a

Piłka wodna

w dniach 9, 12, 14 czerwca w godz. 10.00-12.00, prowadzący: Marek Bednarski

ul. Banacha 2a

Pływanie

W godzinach 11.00-13.00 w dniach:

13 czerwca, prowadzący: Ewa Tomaszewska
20 czerwca, prowadzący: Marek Rzemek
22 czerwca, prowadzący: Weronika Grzesiak
27 czerwca, prowadzący: Weronika Grzesiak
29 czerwca, prowadzący: Artur Zasuwik

Ponadto pływalnia czynna jest dla studentów i doktorantów 
od 9 czerwca do 30 czerwca (od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem 15.06) w godz. 9.00-13.00

Wstęp na pływalnię odbywa się za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

ul. Banacha 2a

Gry sportowe

13.06   w godz. 14-17, prowadzący: Artur Witkiewicz
14.06   w godz. 9-12, prowadzący: Małgorzata Hakuba i Rafał Klimkowski
21.06   w godz. 9-12, prowadzący: Małgorzata Hakuba
22.06   w godz. 9-12, prowadzący: Artur Witkiewicz i Małgorzata Hakuba
27.06   w godz. 14-17, prowadzący: Małgorzata Hakuba
28.06   w godz. 9-12, prowadzący: Małgorzata Hakuba i Wojciech Świątek
29.06   w godz. 9-12, prowadzący: Artur Witkiewicz i Wojciech Świątek

ul. Banacha 2a

Nordic Walking

w godzinach 10.00-12.00

12 czerwca, prowadzący: Wojciech Świątek
14 czerwca, prowadzący: Artur Witkiewicz
21 czerwca, prowadzący: Małgorzata Kieller
22 czerwca, prowadzący: Ilona Kozłowska i Marek Pietrasik
26 czerwca, prowadzący: Jolanta Mikielewicz
28 czerwca, prowadzący: Arkadiusz Arażny

ul. Banacha 2a