Zajęcia w sesji

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów UW
z ważną legitymacją studencką!

FUTSAL i GRY ZESPOŁOWE (grupy w których można odrobić nieobecność)
poniedziałek 11 czerwca na hali przy ul. Banacha 2a

gr. 1 – godz. 9.00
gr. 2 – godz. 10.00
gr. 3 – godz. 11.00

ŚCIANKA WSPINACZKOWA (grupy w których można odrobić nieobecność)
wtorek 12 czerwca na ściance przy ul. Banacha 2a

gr. 1 – godz. 12.00
gr. 2 – godz. 13.00
gr. 3 – godz. 14.00

BODY SHAPE (grupy w których można odrobić nieobecność)
wtorek 12 czerwca na sali przy ul. Karowej 18

gr. 1 – godz. 17.00
gr. 2 – godz. 18.30

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

11.VI.2018     12.00-15.00    Tomasz Tokarz
12.VI.2018     12.00-15.00    Marta Czajkowska
13.VI.2018     12.00-15.00    Tomasz Tokarz
14.VI.2018      9.00-12.00     Tomasz Tokarz
18.VI.2018      9.00-12.00      Marta Czajkowska
19.VI.2018      9.00-12.00      Magdalena Gromadzka
20.VI.2018      9.00-12.00      Tomasz Tokarz
21.VI.2018      9.00-12.00      Tomasz Tokarz
25.VI.2018      9.00-12.00      Magdalena Gromadzka
26.VI.2018r.   9.00-12.00      Magdalena Gromadzka

PŁYWANIE (ul. Banacha 2a)

12.VI.2018r.  10.00-13.00                   Katarzyna Wysocka-Cywińska
18.VI.2018r.  10.00-13.00                   Jolanta Mikielewicz
19.VI.2018r.  10.00-13.00                   Katarzyna Wysocka-Cywińska
20.VI.2018r.  10.00-13.00                   Jolanta Mikielewicz
21.VI.2018r.   10.00-13.00                  Katarzyna Wysocka-Cywińska
25.VI.2018r.  10.00-13.00                   Jolanta Mikielewicz

Pływalnia jest także dostępna dla studentów i doktorantów w dniach 11 – 29 czerwca (od poniedziałku do piątku) w godz. 10.00-13.00

Wstęp na pływalnię odbywa się za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

GRY SPORTOWE (ul. Banacha 2a)

w godzinach 9.00-12.00 w dniach:

11.VI.2018     Małgorzata Hakuba / Wojciech Świątek
12.VI.2018     Małgorzata Hakuba / Rafał Klimkowski
13.VI.2018     Artur Witkiewicz / Rafał Klimkowski
15.VI.2018     Artur Witkiewicz
18.VI.2018     Małgorzata Hakuba
19.VI.2018     Małgorzata Hakuba / Rafał Klimkowski
20.VI.2018     Artur Witkiewicz / Rafał Klimkowski
21.VI.2018     Zbigniew Krzemiński / Arkadiusz Arażny
22.VI.2018     Artur Witkiewicz
25.VI.2018     Artur Witkiewicz
26.VI.2018     Małgorzata Hakuba / Marek Pietrasik
27.VI.2018     Małgorzata Hakuba  / Marek Pietrasik

GIMNASTYKA NA KAROWEJ (ul. Karowa 18)

Zdrowy Kręgosłup:
13.VI.2018r. godz. 18.30-20.00         Małgorzata Kieller

Body Shape:
18.VI.2018r. godz. 17.00-18.30         Agnieszka Sawicka
20.VI.2018r. godz. 18,30-20.00       Agnieszka Sawicka

SIŁOWNIA NA KAROWEJ (ul. Karowa 18)

w godzinach 17.00-19.00

13.VI. 2018        Ewa Morończyk
14.VI.2018         Małgorzata Kieller
15.VI.2018         Małgorzata Kieller
18.VI.2018         Piotr Sambierski
19.VI.2018         Karol Perl
20.VI.2018        Tomasz Tokarz
21.VI.2018        Ewa Morończyk
22.VI.2018        Piotr Sambierski
25.VI.2018        Tomasz Tokarz
26.VI.2018        Karol Perl
28.VI.2018        Karol Perl

4.IX.2018          Piotr Sambierski
5.IX.2018          Piotr Sambierski
17.IX.2018        Roman Stępniewski
18.IX.2018        Tomasz Tokarz
20.IX.2018        Tomasz Tokarz
24.IX.2018        Roman Stępniewski
26.IX.2018        Roman Stępniewski