Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

DODATKOWE ZAJĘCIA W SESJI

» Na poniższe zajęcia nie obowiązują zapisy ale ze względów bezpieczeństwa limit uczestników zajęć jest ograniczony! Decyduje kolejność wejścia na salę/ pływalnię.

» W zajęciach na ściance wspinaczkowej mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły semestr wspinaczki w SWFiS lub posiadają inne doświadczenie we wspinaniu.

» Na zajęcia badmintona oraz tenisa stołowego należy zabrać ze sobą własną rakietkę.

Serdecznie zapraszamy!

 

DATA GODZINA PROWADZĄCY ZAJĘCIA DLA KOGO OBIEKT SALA
17.cze 16.15-17.45 Bieleniewicz BADMINTON średniozaaw.  studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B i C
17.cze 17.45-19.15 Bieleniewicz BADMINTON zaaw.  studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor C
17.cze 16.30-18.00 Piętka BODY SHAPE studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
17.cze 17.00-18.30 Grzesiak JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
17.cze 16.30-18.00 Kieller SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
17.cze 18.00-19.30 Piekarska   studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
17.cze 17.00-18.30 Kocerka ERGOFITNESS pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 6
17.cze 17.00-18.30 Tomczak GIMNASTYKA pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
17.cze 18.30-20.00 Grzesiak JOGA & PILATES pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
17.cze 17.00-18.30 Ślifirczyk TENIS STOŁOWY pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 5
17.cze 16.15-17.45 Kleczaj ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor A
18.cze 18.30-20.00 Witkiewicz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
18.cze 17.00-18.30 Tomczak GIMNASTYKA pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
18.cze 16.00-17.30 Polkowski TRENING FUNKCJONALNY studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
18.cze 17.00-18.30 Kieller MOBILITY pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s.8
18.cze 18.00-19.30 Grzesiak ONLINE ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy ON-LINE  
18.cze 16.30-18.00 Bliszczyk SIŁOWNIA pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
18.cze 17.00-20.00 Wacławczyk WSPINACZKA pracownicy hala ul. Banacha 2a ścianka
18.cze 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
19.cze 16.00-17.30 Bliszczyk CROSS TRAINING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
19.cze 16.30-18.00 Mikielewicz NORDIC WALKING studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a teren
19.cze 16.00-18.00 Hakuba SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
19.cze 14.30-16.00 Karpińska ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
20.cze 16.15-17.45 Bieleniewicz BADMINTON średniozaaw.  pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B i C
20.cze 17.45-19.15 Bieleniewicz BADMINTON zaaw.  pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor C
20.cze 17.00-18.30 Grzesiak JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
20.cze 18.30-20.00 Grzesiak JOGA & PILATES pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
20.cze 17.00-18.30 Michalczyk LATINO BODY SHAPE pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
20.cze 16.00-18.00 Karpińska SIŁOWNIA pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
20.cze 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
21.cze 17.00-18.30 Tomczak BODY SHAPE pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
21.cze 17.00-19.00 Tokarz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
21.cze 18.00-19.30 Grzesiak ONLINE ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy ON-LINE  
21.cze 17.00-18.30 Świątek TANIEC pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
21.cze 17.00-18.30 Piekarska ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
22.cze 9.00-12.00 Buchajska AQUA BODY SHAPE pracownicy Pływalnia ul. Banacha 2a mały basen
22.cze 10.30-13.00 Piekarska SIŁOWNIA pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
22.cze 9.00-10.30 Piekarska ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
24.cze 17.00-18.30 Tomczak GIMNASTYKA pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
24.cze 16.15-17.45 Bieleniewicz BADMINTON średniozaaw.  studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B i C
24.cze 17.45-19.15 Bieleniewicz BADMINTON zaaw.  studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor C
24.cze 17.00-18.30 Powsińska JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
24.cze 16.00-18.00 Tokarz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
24.cze 16.30-18.00 Kieller ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
25.cze 17.00-18.30 Tomczak GIMNASTYKA pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
25.cze 18.00-19.30 Grzesiak JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
25.cze 16.30-18.00 Michalczyk MOBILITY & STRETCHING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
25.cze 16.30-18.00 Mikielewicz NORDIC WALKING studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a teren
25.cze 18.00-20.00 Szmytke SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
25.cze 16.00-18.00 Tokarz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
25.cze 17.00-18.30 Czajkowska WSPINACZKA pracownicy hala ul. Banacha 2a ścianka
25.cze 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
26.cze 17.00-18.00 Piekarska BODY SHAPE pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
26.cze 16.00-18.00 Kieller SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
26.cze 18.00-20.00 Sambierski SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
26.cze 17.30-19.00 Polkowski TRENING FUNKCJONALNY studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
27.cze 16.15-17.45 Bieleniewicz BADMINTON średniozaaw.  pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B i C
27.cze 17.45-19.15 Bieleniewicz BADMINTON zaaw.  pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor C
27.cze 17.00-18.30 Michalczyk LATINO BODY SHAPE pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
27.cze 17.30-19.00 Piętka BODY SHAPE studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
27.cze 17.00-18.30 Grzesiak JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
27.cze 16.00-18.00 Karpińska SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
27.cze 18.00-20.00 Witkiewicz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
27.cze 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
28.cze 17.00-18.30 Tomczak BODY SHAPE pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
28.cze 17.30-19.30 Morończyk SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
28.cze 17.00-18.30 Piekarska ZDROWY KRĘGOSŁUP pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
01.lip 16.00-18.00 Mandes SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
02.lip 16.00-18.00 Szmytke SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
02.lip 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
04.lip 18.00-20.00 Hakuba SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
04.lip 16.00-18.00 Piekarek SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
04.lip 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
02.wrz 16.30-18.30 Witkiewicz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
02.wrz 18.00-19.30 Kieller STRETCHING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
03.wrz 16.30-18.30 Bliszczyk SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
03.wrz 18.30-20.00 Kieller ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
04.wrz 18.00-19.30 Grygiel PILATES studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
04.wrz 16.30-18.30 Bliszczyk SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
05.wrz 18.30-20.00 Grygiel PILATES studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
05.wrz 16.30-18.30 Tokarz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
09.wrz 16.30-18.00 Piętka BODY SHAPE studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
09.wrz 18.00-20.00 Karpińska SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
10.wrz 18.00-19.30 Grygiel PILATES studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
10.wrz 16.30-18.30 Hakuba SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
10.wrz 16.30-18.00 Piętka ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
11.wrz 18.30-20.00 Grygiel PILATES studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
11.wrz 17.00-19.00 Witkiewicz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
12.wrz 18.00-20.00 Piekarek SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
12.wrz 16.00-18.00 Szmytke SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
12.wrz 19.00-20.30 Polkowski TRENING FUNKCJONALNY studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
12.wrz 16.30-18.00 Karpińska ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
16.wrz 16.00-18.00 Gordon SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
16.wrz 18.00-20.00 Sambierski SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
17.wrz 16.30-18.30 Mandes SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
17.wrz 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
18.wrz 16.30-18.00 Piętka BODY SHAPE studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
18.wrz 16.00-18.00 Hakuba SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
18.wrz 18.00-20.00 Tokarz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
19.wrz 16.30-18.00 Bieleniewicz BADMINTON studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B, C
19.wrz 17.30-19.00 Piekarska CROSS TRAINING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
19.wrz 17.00-18.30 Grzesiak JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
19.wrz 16.00-17.30 Kozioł JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
19.wrz 16.30-18.00 Mikielewicz NORDIC WALKING studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a zajęcia w terenie
19.wrz 16.00-18.00 Hakuba SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
19.wrz 18.00-20.00 Piekarek  SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
19.wrz 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
20.wrz 16.30-18.30 Morończyk SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
20.wrz 16.30-18.00 Polkowski TRENING FUNKCJONALNY studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
23.wrz 16.30-18.00 Bieleniewicz BADMINTON studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B, C
23.wrz 17.00-18.30 Powsińska BODY SHAPE studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
23.wrz 18.00-19.30 Koćmierowska STRETCHING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
23.wrz 16.00-17.30 Przytuła WSPINACZKA studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a ścianka
24.wrz 17.00-18.30 Grzesiak JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
24.wrz 16.30-18.00 Mikielewicz NORDIC WALKING studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a zajęcia w terenie
24.wrz 16.30-18.30 Morończyk SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
24.wrz 17.30-19.00 Kieller ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
24.wrz 16.30-18.00 Hakuba   studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
25.wrz 17.30-19.00 Michalczyk MOBILITY & STRETCHING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
25.wrz 11.00-12.30 Mikielewicz NORDIC WALKING studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a zajęcia w terenie
25.wrz 16.30-18.30 Piekarska SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
25.wrz 18.30-20.30 Szmytke SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
25.wrz 17.00-18.30 Świątek WARSZTATY TANECZNE studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
25.wrz 16.00-17.30 Przytuła WSPINACZKA studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a ścianka
25.wrz 16.00-17.30 Przytuła WSPINACZKA studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a ścianka
26.wrz 16.30-18.00 Bieleniewicz BADMINTON studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B, C
26.wrz 16.00-17.30 Grzesiak JOGA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 2
26.wrz 16.00-18.00 Piekarska SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
26.wrz 18.00-20.00 Sambierski SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
26.wrz 16.30-18.00 Polkowski TRENING FUNKCJONALNY studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 4
26.wrz 17.00-18.30 Buchajska ZDROWY KRĘGOSŁUP studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 3
27.wrz 17.00-18.30 Michalczyk MOBILITY & STRETCHING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
27.wrz 17.00-19.00 Sambierski SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
30.wrz 16.30-18.00 Bieleniewicz BADMINTON studenci i pracownicy hala ul. Banacha 2a sektor B, C
30.wrz 17.00-18.30 Michalczyk MOBILITY & STRETCHING studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 7
30.wrz 14.30-16.30 Piekarska SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
30.wrz 16.30-18.30 Szmytke SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)
30.wrz 10.00-12.00 Tokarz SIŁOWNIA studenci i pracownicy BUW-1 ul. Dobra 56/66 s. 1 (siłownia)