Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

NASI NAUCZYCIELE

Zobacz także terminarz dyżurów nauczycieli pok. 2.8 w siedzibie Studium przy ul. Banacha 2a.

mgr Piotr Barski   piotrbarski@uw.edu.pl

mgr Adam Bieleniewicz   a.bieleniewi@uw.edu.pl

mgr Robert Bliszczyk   r.bliszczyk@uw.edu.pl

mgr Joanna Buchajska   j.buchajska@uw.edu.pl

mgr Konrad Budka   km.budka@uw.edu.pl

mgr Anna Ciok   annaciok@uw.edu.pl

mgr Marta Czajkowska   mczajkowska@uw.edu.pl

mgr Anna Ferreira   am.glebocka@uw.edu.pl

mgr Maciej Gordon   mgordon@uw.edu.pl

mgr Zdzisław Grochowski   z.grochowski@uw.edu.pl

mgr Joanna Gronek-Janczyk   j.gronek-janczyk@uw.edu.pl

mgr Agnieszka Grygiel   agrygiel@uw.edu.pl

mgr Weronika Grzesiak   wgrzesiak@uw.edu.pl

mgr Małgorzata Hakuba   mhakuba@uw.edu.pl

mgr Maciej Karczyński  m.karczynski@uw.edu.pl

mgr Janina Karpińska   jbkarpinska@uw.edu.pl

mgr Małgorzata Kieller   mb.kieller@uw.edu.pl

mgr Łukasz Kleczaj  l.kleczaj2@uw.edu.pl

mgr Rafał Klimkowski   r.klimkowski@uw.edu.pl

mgr Jakub Kocerka   j.kocerka2@uw.edu.pl

mgr Katarzyna Koćmierowska   katarzyna.kocmierowska@uw.edu.pl

mgr Irmina Konarzewska   im.konarzewska@uw.edu.pl

mgr Agata Korczykowska   aa.korczykowska@uw.edu.pl

mgr Marta Kozioł   marta.koziol@uw.edu.pl

mgr Ilona Kozłowska   ilona.kozlowska@uw.edu.pl

mgr Zbigniew Krzemiński   z.krzeminski@uw.edu.pl

mgr Łukasz Mandes  l.mandes@uw.edu.pl

mgr Joanna Michalczyk   j.surowiec3@uw.edu.pl

mgr Jolanta Mikielewicz   j.mikielewicz@uw.edu.pl

mgr Anna Mikołajewska   annamikolajewska@uw.edu.pl

mgr Ewa Morończyk   ewamoronczyk@uw.edu.pl

mgr Konrad Ostrowski  kw.ostrowski@uw.edu.pl

mgr Elżbieta Paciukanis   epaciukanis@uw.edu.pl

mgr Magda Pałka   mpalka@uw.edu.pl

mgr Joanna Piekarek   j.piekarek@uw.edu.pl

mgr Ewa Piekarska   e.piekarska3@uw.edu.pl

mgr Agnieszka Piętka   a.sawicka13@uw.edu.pl

mgr Marzena Polak   marzena.polak@uw.edu.pl

mgr Arkadiusz Polkowski   a.polkowski3@uw.edu.pl

mgr Katarzyna Powsińska   kpowsinska@uw.edu.pl

mgr Hubert Przytuła   h.przytula@uw.edu.pl

mgr Elżbieta Rączka   ei.raczka@uw.edu.pl

mgr Paweł Rączka   ph.raczka@uw.edu.pl

mgr Piotr Sambierski   p.sambierski@uw.edu.pl

mgr Artur Stepnowski   arturstepnowski@uw.edu.pl

mgr Katarzyna Szmytke   kszmytke@uw.edu.pl

mgr Katarzyna Ślifirczyk   k.slifirczy2@uw.edu.pl

mgr Wojciech Świątek   w.swiatek@uw.edu.pl

mgr Magdalena Tarnachowicz-Kiliç   m.tarnachowi@uw.edu.pl

mgr Justyna Tarnowska   j.tarnowska@uw.edu.pl

mgr Tomasz Tokarz   t.tokarz@uw.edu.pl

mgr Ewa Tomaszewska   ewa.b.tomaszewska@uw.edu.pl

mgr Małgorzata Tomczak   m.tomczak@uw.edu.pl

mgr Jacek Wacławczyk   j.waclawczyk@uw.edu.pl

mgr Artur Witkiewicz   a.witkiewicz2@uw.edu.pl

mgr Alicja Wleciał   a.wlecial@uw.edu.pl

mgr Katarzyna Wysocka-Cywińska   k.wysocka-cywinska@uw.edu.pl

mgr Małgorzata Zaroń   m.zaron@uw.edu.pl

mgr Artur Zasuwik   a.zasuwik@uw.edu.pl

mgr Katarzyna Zglinicka-Skierska   k.skierska@uw.edu.pl