Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

REZYGNACJA Z ZALICZANIA

1. Zgodnie z Regulaminem Studiów na UW (par. 32 ust. 2) student ma prawo do wyrejestrowania z przedmiotu tylko wtedy, gdy organizator zajęć zmieni ich termin, prowadzącego lub zasady zaliczania. W tej sytuacji w ciągu 14 dni od zaistnienia zmiany należy złożyć w USOSweb podanie z prośbą o wyrejestrowanie z zajęć i poinformować o tym sekcję studencką Studium osobiście, telefonicznie lub mailowo.

2. Zgodnie z Regulaminem Studiów na UW (par. 32 ust. 3) student ma prawo do rezygnacji z zaliczania przedmiotu do dnia określonego w organizacji roku akademickiego jako termin rezygnacji z zaliczania przedmiotu w danym semestrze.

2.1. Rezygnację z zaliczania student zgłasza samodzielnie w USOSweb („moje studia”/„podpięcia”/”zrezygnuj z zaliczania przedmiotu”).

2.2. Studentowi studiów stacjonarnych I i II stopnia prawo rezygnacji z zaliczania przysługuje 1 raz, studentowi studiów stacjonarnych jednolitych – 2 razy.

2.3. W przypadku rezygnacji z zaliczania przedmiotu żetony nie wracają na konto, a ewentualne płatności nie są anulowane.

2.4. Przedmiot, którego dotyczy rezygnacja, nie jest brany pod uwagę podczas rozliczania z wymagań programowych. Na koniec semestru w miejscu oceny pozostaje puste pole.