Sportowy wrzesień – dodatkowe zajęcia

Dodatkowe zajęcia wystartowały! We wrześniu proponujemy: skuteczną naukę pływania z naszymi trenerami; wzmocnienie i rozciąganie na zajęciach body shape, jogi, zdrowego kręgosłupa; rzeźbienie powakacyjnej masy na siłowni lub na sali crossfit; emocje w grach zespołowych i możliwą pogoń za lotką oraz piłeczką na badmintonie i tenisie stołowym; energiczne spacery nordic walking i zdobywanie kolejnych szczytów na wspinaczce; dobrą muzykę na zajęciach muzyczno-ruchowych.

Wszystkie te aktywności są bezpłatne – zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.
Grafik zajęć: wfisport.uw.edu.pl/zajecia-w-sesji/.