GRAFIK ZAJĘĆ
SEMESTR LETNI 2023/2024
UWAGA! Nowe godziny zajęć!
HALA SPORTOWA CSiR ul. Banacha 2a
PONIEDZIAŁEK
16.15-17.45 ZDROWY KRĘGOSŁUP Ł. Kleczaj – sektor A
16.15-17.45 BADMINTON* A. Bieleniewicz – sektor B i C
17.45-19.15 BADMINTON* gr. zaawans. A. Bieleniewicz sektor C
WTOREK
17.00-18.30 WSPINACZKA J. Wacławczyk
18.30-20.00 WSPINACZKA J. Wacławczyk
ŚRODA
16.15-17.45 SIATKÓWKA K. Cywińska sektor A
CZWARTEK
16.15-17.45 ZDROWY KRĘGOSŁUP Ł. Kleczaj sektor A
16.15-17.45 BADMINTON* A. Bieleniewicz sektor B i C
17.45-19.15 BADMINTON* gr. zaawans. A. Bieleniewicz sektor C
BUW -1 ul. Dobra 56/66
PONIEDZIAŁEK
17.00-18.30 GIMNASTYKA M. Tomczak s. 2
17.00-18.30 ZDROWY KRĘGOSŁUP M. Kieller s. 3
17.00-18.30 ERGO FITNESS J. Kocerka s. 6
17.00-18.30 TENIS STOŁOWY* ZAAW. K. Ślifirczyk s. 5
18.30-20.00 PILATES z el. JOGI W. Grzesiak s. 3
18.30-20.00 SIŁOWNIA Z INSTR. M. Kieller s. 1
WTOREK
16.30-18.30 SIŁOWNIA OPEN R. Bliszczyk s. 1
17.00-18.30 GIMNASTYKA M. Tomczak s. 2
17.00-18.30 MOBILITY M. Kieller s. 8
17.00-18.30 ZDROWY KRĘGOSŁUP J. Buchajska s. 3
18.00-19.30 on-line ZDROWY KRĘGOSŁUP W. Grzesiak
ŚRODA
17.00-18.30 TENIS STOŁOWY* K. Ślifirczyk s. 5
17.00-18.30 FITBALL M. Kieller s. 2
18.30-20.00 TRENING POWIĘZIOWY M. Kieller s. 1
17.00-18.30 BODY SHAPE E. Piekarska s. 3
CZWARTEK
16.00-18.00 SIŁOWNIA OPEN J. Karpińska s. 1
17.00-18.30 LATINO BODY SHAPE J. Michalczyk s. 7
17.00-18.30 ZDROWY KRĘGOSŁUP J. Buchajska s. 3
18.30-20.00 PILATES z el. JOGI W. Grzesiak s. 2
PIĄTEK
17.00-18.30 ZDROWY KRĘGOSŁUP E. Piekarska s. 2
18.00-19.30 on-line ZDROWY K. W. Grzesiak ONLINE
17.00-18.30 BODY SHAPE M. Tomczak s. 3
17.00-18.30 TANIEC TOWARZYSKI W. Świątek s. 7
SOBOTA
9.00-10.30 ZDROWY KRĘGOSŁUP E. Piekarska s. 2
10.30-13.00 SIŁOWNIA W SOBOTĘ E. Piekarska s. 1
PŁYWALNIA CSiR ul. Banacha 2a
ŚRODA
17.00-18.00 AQUA FITNESS* J. Buchajska duży basen
18.00-19.00 AQUA FITNESS* J. Buchajska duży basen
SOBOTA
09.00-10.00 AQUA BODY SHAPE J. Buchajska mały basen
10.00-11.00 AQUA BODY SHAPE J. Buchajska mały basen
11.00-12.00 AQUA BODY SHAPE (low-intensity workout)
* na zajęcia BADMINTONA i TENISA STOŁOWEGO prosimy zabrać własną rakietkę.
* poniedziałkowe zajęcia TENIS STOŁOWY to grupa o profilu zaawansowanym.
* na zajęcia BADMINTONA o godz. 16.30 zapraszamy osoby początkujące i średniozaawansowane, o godzinie 18.00 – osoby zaawansowane.
* zajęcia AQUA FITNESS odbywają się na dużym basenie, wymagana jest podstawowa umiejętność pływania