Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ZASADY ZAPISÓW

  1. Zajęcia dedykowane są pracownikom, emerytom i rencistom Uniwersytetu Warszawskiego (zgodnie z Regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych 6 ust. 1 pkt 1 – 3, tj. dla osób posiadających w systemie SAP status pracownika, emeryta lub rencisty UW).
  2. Od roku 2023 zapisy będą przyjmowane jedynie poprzez formularz zapisów udostępniony na stronie wfisport.uw.edu.pl/dla-pracownikow/.
  3. Zgłoszeń prosimy dokonywać w terminach określonych w harmonogramie.
  4. O zapisie do każdej grupy decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. W pierwszej turze zapisów każda uprawniona osoba może zapisać się do jednej grupy w ramach dostępnego limitu miejsc. W przypadku niewypełnienia limitu zostanie uruchomiona druga tura zapisów, w której możliwe jest zapisanie się również na drugie zajęcia. SWFiS zastrzega sobie prawo do komercyjnego udostępnienia pozostałych, niewykorzystanych przez pracowników miejsc w grupach.
  6. Do uczestnictwa w zajęciach upoważnia mailowe potwierdzenie zapisu przez SWFiS oraz uzyskanie dofinansowania zajęć z ZFŚS. Wnioski o dofinansowanie należy składać w dniach 23 lutego – 8 marca 2024 r. (tylko w tych dniach wniosek będzie widoczny w DocSensie) zgodnie z komunikatem Biura Spraw Socjalnych zamieszczonym poniżej. Osoby, które nie złożą wniosku w tym terminie i nie otrzymają dofinansowania z ZFŚS nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.
  7. Prosimy o przemyślane zapisy – nie ma możliwości wycofania wniosku o dofinansowanie, a świadczenie zostanie przyznane niezależnie od tego, czy osoba będzie faktycznie korzystać z zajęć.
  8. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń niż 12 osób – grupa może zostać zlikwidowana.
  9. Zapisy na „siłownię open” oraz „siłownię w sobotę” przyjmowane są tak, jak na każde inne zajęcia. W ramach uzyskanego dofinansowania możliwe jest skorzystanie z 15 wejść po 1,5 godz. w dowolnych terminach określonych w grafiku jako „siłownia open” lub „siłownia w sobotę”. Nie ma możliwości wymiany wejść na inne zajęcia lub skorzystania z siłowni w innym terminie niż ustalony przez SWFiS, a także wykorzystania wejść w przyszłym semestrze.
  10. Wejście dla aktualnych pracowników UW do lokalizacji w BUW-1 możliwe jest tylko na podstawie ELEKTRONICZNEJ LEGITYMACJI PRACOWNICZEJ/ NAUCZYCIELSKIEJ prosimy o wyrobienie legitymacji w swojej jednostce. Emerytom i rencistom UW klucze dostępu zostaną przekazane na pierwszych zajęciach ze względu na brak możliwości otrzymania legitymacji.
  11. Rejestracja na zajęcia jest równoznaczna z potwierdzeniem, że uczestnik bierze udział w zajęciach sportowych na własną odpowiedzialność oraz że stan jego zdrowia pozwala na czynny udział w zajęciach.