Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ŻETONY

Kiedy muszę wyrejestrować się z zajęć, aby nie stracić żetonów?

Jak najszybciej! Wyrejestrować się z zajęć możesz tylko w trakcie trwania otwartej tury rejestracji żetonowej i wtedy żetony wracają na Twoje konto. Po zakończeniu trzeciej tury nie ma możliwości wypisania się z zajęć i jest to równoznaczne z utratą żetonów.

Ile powinienem mieć żetonów?

Twój dziekanat przyznaje taką pulę żetonów, która umożliwia nieodpłatne zrealizowanie odpowiedniej liczby semestrów WF, określonej przez twój program studiów. Jedne zajęcia WF to koszt 30 żetonów. Dziekanat przyznaje zatem 90 żetonów niezbędnych do zrealizowania obowiązkowych 3 semestrów zajęć WF.

Jak mogę dokupić żetony?

Aby dokupić żetony zarejestruj się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową tak, jak robiłeś to do tej pory. Podczas rejestracji pojawi się informacja o naliczonej płatności (195,00 PLN za każde 30 żetonów), którą należy opłacić przelewem nie później niż do końca czwartego tygodnia zajęć dydaktycznych semestru. Dane niezbędne do wykonania przelewu znajdziesz w swoim USOSwebie w zakładce „płatności”.