Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ŻETONY

Kiedy muszę wyrejestrować się z zajęć, aby nie stracić żetonów?

Jak najszybciej! Wyrejestrować się z zajęć możesz tylko w trakcie trwania otwartej tury rejestracji żetonowej (sprawdź w terminarzu) – wtedy żetony wrócą na Twoje konto. Po zakończeniu trzeciej tury nie ma możliwości wypisania się z zajęć.

Ile powinienem mieć żetonów?

Twój dziekanat przyznaje taką pulę żetonów, która umożliwia nieodpłatne zrealizowanie odpowiedniej liczby semestrów WF, określonej przez twój program studiów. Zarejestrowanie się na jedne zajęcia WF to wydatek 30 żetonów. Dziekanat przyznaje zatem 90 żetonów niezbędnych do zrealizowania obowiązkowych 3 semestrów zajęć WF.

Jak mogę dokupić żetony?

Aby dokupić żetony zarejestruj się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową tak, jak robiłeś to do tej pory. Podczas rejestracji pojawi się informacja o naliczonej płatności (240,00 PLN za każde 30 żetonów), którą należy opłacić przelewem nie później niż do końca czwartego tygodnia zajęć dydaktycznych semestru. Dane niezbędne do wykonania przelewu znajdziesz w swoim USOSwebie w zakładce „płatności”.

Czy mogę otrzymać dodatkowe żetony bezpłatnie?

TAK! Dodatkowe bezpłatne żetony niezbędne do rejestracji na nieobowiązkowe zajęcia WF mogą otrzymać:

-> studenci, którzy zaliczyli już wszystkie obowiązkowe w programie studiów semestry WF i nigdy nie utracili swoich żetonów poprzez uzyskanie niezaliczenia lub rezygnację z zaliczania,
-> studenci studiów niestacjonarnych lub studiów II stopnia, którzy nie posiadają żetonów WF lub nie utracili nigdy swoich żetonów poprzez uzyskanie niezaliczenia lub rezygnację z zaliczana,
-> doktoranci.

Formularz zgłoszeniowy i wszystkie informacje znajdują się tutaj: wfisport.uw.edu.pl/dodatkowe-zetony/

Przemyśl to! Udział w dodatkowych zajęciach WF, pomimo zaliczenia już obowiązkowych semestrów, musi być potwierdzony zaliczeniem. Niezaliczenie uniemożliwia uzyskanie kolejnych 30 żetonów i na niektórych wydziałach skutkuje warunkowym zaliczeniem przedmiotu.