Serdeczne życzenia

Studentom i Pracownikom oraz wszystkim naszym Przyjaciołom życzymy wspaniałych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i bardzo sportowego 2019 Roku – niech przyniesie nam wszystkim dużo dobrej energii i przybliży do realizacji nowych wyzwań.

Nowe ustalenia – awaria siłowni (ul. Karowa 18)

W związku z przedłużającymi się pracami naprawczymi na siłowni przy ul. Karowej 18 dla studentów, którzy zapisani są na zajęcia na tej sali zorganizowane zostały zajęcia zastępcze. Poza możliwością uczestniczenia w innych grupach (patrz poprzedni wpis) dodatkowo proponujemy zajęcia z Nordic Walking zorganizowane przy ul. Karowej 18 w tych samych terminach i godzinach, prowadzone przez tych… Read More »

Awaria wodociągów – siłownia ul. Karowa 18

DOTYCZY TYLKO ZAJĘĆ NA SIŁOWNI PRZY UL. KAROWEJ 18!!! W związku z awarią sieci wodociągowej i brakiem możliwości prowadzenia zajęć na siłowni przy ul. Karowej 18, prosimy, aby studenci z tych grup wybrali inne proponowane przez Studium WF zajęcia. Rozkład wszystkich zajęć wf znajduje się na stronie rejestracji żetonowej https://rejestracja.usos.uw.edu.pl/catalogue.php?rg=0000-2018Z-WF&group=4023-WF-OG NA ZAJĘCIA ZASTĘPCZE NIE NALEŻY… Read More »

Elektroniczne zwolnienia lekarskie

W związku z wdrożeniem elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) informujemy, że obowiązek ten dotyczy jedynie zwolnień L4 przesyłanych do pracodawcy i ZUS-u. Zasady usprawiedliwiania nieobecności na zajęciach wf nie ulegają zmianom, czyli oryginał zwolnienia w formie papierowej należy okazywać bezpośrednio prowadzącemu. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu nie ma wglądu do elektronicznej bazy danych ZUS.

19 listopada

Uwaga! 19 listopada (poniedziałek) zajęcia WF na ul. Hożej (Zespół Szkół nr 68) w godz. 17.00-21.30 prowadzone przez p. mgr Katarzynę Koćmierowską zostały wyjątkowo odwołane.

2 listopada

 W dniu 2 listopada decyzją Dyrektora SWFiS wszystkie bezpłatne zajęcia WF zostają odwołane. Tego dnia nie odbędą się także dyżury nauczycieli, zamknięty będzie sekretariat i sekcja studencka.

Dodatkowe żetony

Do dnia 11 października serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, którzy zaliczyli obowiązkowe semestry WF i dalej chcą uczestniczyć w zajęciach oraz nigdy nie utracili żetonów. W pok. 2.5 przy ul. Banacha 2a chętnie dopiszemy Was do wybranej grupy zajęciowej.

Rejestracja zakończona

7 października zakończyła się rejestracja na zajęcia WF. Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować zapraszamy w przyszłym semestrze. Aktualnie nie ma już możliwości wypisania z grupy, przepisania na inne zajęcia ani dopisania do grupy zajęciowej.

Rejestracja na zajęcia WF

21 września rozpoczyna się I tura rejestracji na zajęcia wychowania fizycznego. Aktualny terminarz zapisów znajduje się na naszej stronie w zakładce ->rejestracja żetonowa ->terminarz. Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez stronę rejestracji żetonowej: www.rejestracja.usos.uw.edu.pl.

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Ruska

Z wielkim smutkiem żegnamy ZBIGNIEWA RUSKA wspaniałego Człowieka, długoletniego Kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Warszawskiego. Naszego Szefa, Nauczyciela i Przyjaciela. Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia Żonie i Bliskim składają koleżanki i koledzy ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Warszawskiego.