Więcej sportu w sesji

Zapraszamy na zajęcia sportowe organizowane w sesji: gry zespołowe, pływanie, ścianka wspinaczkowa, nordic walking… Więcej informacji można znaleźć na Facebooku lub w zakładce „oferta zajęć”.

Ruszamy z rejestracją!

W dniach 1-8 lutego trwać będzie I tura rejestracji na zajęcia wychowania fizycznego. Przed zapisaniem się do wybranej grupy polecamy lekturę informacji zawartych w zakładce -> rejestracja żetonowa (w szczególności ->zasady rejestracji). Dokładny terminarz zapisów znajdziecie oczywiście na stronie rejestracji żetonowej oraz na naszej stronie w zakładce ->rejestracja żetonowa ->terminarz. 

Dodatkowe żetony

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, którzy zaliczyli obowiązkowe semestry WF do skorzystania z dodatkowych bezpłatnych żetonów i rejestracji internetowej na zajęcia. Aby otrzymać dodatkowe żetony wystarczy wysłać maila na adres wfisport@uw.edu.pl.

zajęcia dla PracownikUW

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników UW na bezpłatne zajęcia sportowe oferowane przez SWFiS. Nowe grupy, nowa lokalizacja, nowe terminy zajęć. Więcej informacji można znaleźć w zakładce „oferta zajęć” -> „dla pracowników”. Zapisy ruszają już w styczniu! 

Wesołych Świąt

Radosnych, pełnych ciepła i refleksji Świąt Bożego Narodzenia oraz niekończącego się ZAPAŁU w realizacji noworocznych planów (w szczególności tych sportowych) wszystkim Pracownikom i Studentom życzy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

31.10 oraz 2.11

W dniach 31 października oraz 2 listopada zajęcia WF odbywają się normalnie, według planu. Jeśli Twój wydział ogłosił godziny dziekańskie to nieobecność na zajęciach WF (w trakcie trwania tych godzin) może zostać usprawiedliwiona. Wystarczy na następnych zajęciach zgłosić to swojemu prowadzącemu.

I miejsce Akademickich Mistrzostw Polski

W minionym tygodniu sportowa Reprezentacja naszej Uczelni stanęła na najwyższym stopniu podium na Gali Sportu Akademickiego – Uniwersytet Warszawski zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski wyprzedzając wszystkie inne uczelnie! Gratulujemy przede wszystkim STUDENTOM oraz TRENEROM i z niecierpliwością oczekujemy dalszych sukcesów. Fot. Paweł Skraba, FB AZS.

Pierwszy mecz!

Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu koszykówki mężczyzn. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie zespół z Nadarzyna. Mecz odbędzie się 14 października o godzinie 12:30 na Wydziale Zarządzania UW ul. Szturmowa 1/3 Warszawa. Więcej informacji można znaleźć na FB  Basket KU AZS Uniwersytet Warszawski.

Zakończenie rejestracji

8 października kończy się rejestracja na zajęcia wychowania fizycznego. Studentów, którzy zaliczyli już wszystkie obowiązkowe semestry WF (oraz nie stracili żetonów) i wciąż mają ochotę nieodpłatnie skorzystać z naszych zajęć zapraszamy w dniach 9-13 października. Sekcja studencka z przyjemnością dopisze Was do wybranej grupy (zapisy fakultatywne). 7

Rozpoczynamy zajęcia

2 października rozpoczynają się wszystkie zajęcia wychowania fizycznego. Ostatnią szansą na zmianę grupy, zapisanie się na zajęcia lub wypisanie z nich jest III tura rejestracji żetonowej: 4-8 października. Prosimy o przemyślane decyzje ponieważ po tym terminie nawet najmniejsze zmiany nie będą już możliwe.