12 listopada

Informujemy, że w dniu 12 listopada zajęcia z wychowania fizycznego (grupy studenckie i grupy pracownicze) zostały odwołane. Tego dnia nie odbędą się dyżury nauczycieli i Dyrekcji SWFiS. Zamknięty będzie sekretariat i sekcja studencka. —————————————————————————————————————————————— On 12 november classes for students/employees and all duty were cancelled.

2 listopada

 W dniu 2 listopada decyzją Dyrektora SWFiS wszystkie bezpłatne zajęcia WF zostają odwołane. Tego dnia nie odbędą się także dyżury nauczycieli, zamknięty będzie sekretariat i sekcja studencka.

Dodatkowe żetony

Do dnia 11 października serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, którzy zaliczyli obowiązkowe semestry WF i dalej chcą uczestniczyć w zajęciach oraz nigdy nie utracili żetonów. W pok. 2.5 przy ul. Banacha 2a chętnie dopiszemy Was do wybranej grupy zajęciowej.

Rejestracja zakończona

7 października zakończyła się rejestracja na zajęcia WF. Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować zapraszamy w przyszłym semestrze. Aktualnie nie ma już możliwości wypisania z grupy, przepisania na inne zajęcia ani dopisania do grupy zajęciowej.

Rejestracja na zajęcia WF

21 września rozpoczyna się I tura rejestracji na zajęcia wychowania fizycznego. Aktualny terminarz zapisów znajduje się na naszej stronie w zakładce ->rejestracja żetonowa ->terminarz. Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez stronę rejestracji żetonowej: www.rejestracja.usos.uw.edu.pl.

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Ruska

Z wielkim smutkiem żegnamy ZBIGNIEWA RUSKA wspaniałego Człowieka, długoletniego Kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Warszawskiego. Naszego Szefa, Nauczyciela i Przyjaciela. Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia Żonie i Bliskim składają koleżanki i koledzy ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Warszawskiego.

dodatkowe zajęcia

Na zajęciach w sesji możliwe jest także odrobienie pojedynczej nieobecności! Futsal, gry zespołowe, wspinaczka, body shape… Pełen grafik dostępny jest po prawej stronie w linku „zajęcia w sesji”. Serdecznie zapraszamy!

jUWenalia na sportowo

W jUWenalia w dniach 11-13 maja odbędzie się Święto Sportu. Serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców: 11 maja – pływanie, badminton, ścianka wspinaczkowa, siatkówka, 12 maja – siatkówka, koszykówka, 13 maja – futsal. Zapewniamy ogromną dawkę sportowych emocji, zdrową rywalizację i dużo, bardzo dużo integracji. Pełen terminarz dostępny jest w linku po prawej stronie. Zapraszamy!

2 maja oraz 7 maja

Decyzją Dyrekcji SWFiS bezpłatne zajęcia WF w dniu 2 maja nie odbędą się. Studentom i pracownikom życzymy słonecznej i aktywnej majówki! Z przykrością informujemy, że w dniu 7 maja z przyczyn technicznych odwołane są zajęcia na pływalni UW.

Aqua Fitness w jUWenalia

W juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na NOCNY MARATON Aqua Fitness. 12 maja od 22.00 do północy! Więcej informacji i zapisy: wfisport@uw.edu.pl.