Dodatkowe żetony

Osoby, które były zarejestrowane i zaliczyły WF w semestrze letnim 2019/2020 (wyjątek dla osób, które były zarejestrowane fakultatywnie) oraz zaliczyły wszystkie obowiązkowe semestry WF mają prawo ubiegać się o dodatkowe żetony rekompensujące semestr 2019L. Żetony będą przyznawane od najbliższego semestru i w kolejnych semestrach, dogodnych dla studenta, po zaliczeniu obowiązkowych semestrów WF.  Aby otrzymać dodatkowego żetony w semestrze zimowym 2020/2021 należy przesłać zgłoszenie z numerem swojego albumu na adres dodatkowe.zetony@uw.edu.pl do dnia 10 września 2020 (żetony zostaną przyznane na drugą turę rejestracji).

Dotychczasowe warunki przyznawania dodatkowych żetonów dla studentów fakultatywnych nie uległy zmianie – każdy student, który zaliczył obowiązkowe zajęcia WF i nigdy nie utracił żetonów może przesłać swoje zgłoszenie. Po weryfikacji żetony zostaną przyznane na drugą turę rejestracji. Serdecznie zapraszamy!

Ostatnia szansa

Informujemy, że pojawiła się ostatnia szansa na uzyskanie zaliczenia z zajęć WF w semestrze letnim 2019/2020. Szczegółowy komunikat dotyczący kursu poprawkowego znajduje się w panelu bocznym.  

Wracamy na zajęcia!

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich studentów i pracowników spragnionych aktywności fizycznej do uczestnictwa w naszych zajęciach! Startujemy od poniedziałku 22 czerwca zgodnie z Zarządzeniem nr 125 Rektora UW oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Grafik zajęć dostępny jest w panelu po prawej stronie lub w zakładce „oferta zajęć”.

UWAGA! Zakończenie kursów!

Przypominamy, że zaliczenie zajęć WF poprzez udział w kursach na platformie COME dobiega końca – rozwiązywanie testów możliwe jest tylko do niedzieli 7 czerwca. Po tej dacie kursy internetowe zostaną zamknięte bez możliwości ponownego otwarcia. Osobom, które jeszcze nie podeszły do zaliczenia rekomendujemy pośpiech w tej kwestii… 

Z przykrością…

Z ogromną przykrością żegnamy Witolda Magalskiego pracownika Centrum Sportu i Rekreacji UW. Jest nam bardzo smutno… Pan Witek był wiernym kibicem i obserwatorem zmagań studenckich. Był bardzo związany ze sportem uniwersyteckim, ze Studium WF i z nami wszystkimi… Bez niego nasza hala sportowa już nigdy nie będzie taka sama. Pogrzeb odbędzie się 28 maja o 11.30 w kościele przy ul. Modzelewskiego 98. Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Zaliczenie WF – komunikat

Studenci zarejestrowani w semestrze letnim 2019/2020 na bezpłatne zajęcia i sekcje sportowe mogą zaliczyć WF poprzez kurs internetowy. Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami rozesłanymi pocztą elektroniczną. Pełny komunikat dotyczący specjalnego trybu zaliczania zajęć WF w bieżącym semestrze znajduje się w panelu bocznym po prawej stronie.

BANK AKTYWNOŚCI

Nauczyciele SWFiS z myślą o studentach i pracownikach UW przygotowali BANK AKTYWNOŚCI, które każdy może wykonać samodzielnie w domowej przestrzeni.  Jest to zbiór różnych materiałów dydaktycznych, ćwiczeń, treningów, informacji w formie plików tekstowych, prezentacji oraz autorskich filmów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania i systematycznej aktywności w tym trudnym okresie.

UWAGA!

Zgodnie z Zarządzeniem nr 69 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego wszystkie zajęcia WF dla studentów i doktorantów oraz zajęcia sportowe dla pracowników UW zostały odwołane do dn. 15 maja. Aktualnie obiekt przy ul. Banacha 2a jest zamknięty, a wszystkie dyżury pracowników zostały zawieszone. Rekomendujemy mailowy kontakt z sekcją studencką lub sekretariatem.

Studenci fakultatywni

Studentów, którzy zaliczyli wszystkie obowiązkowe semestry (bez straty żetonów) i chcą kontynuować swoją przygodę ze sportem zapraszamy w dniach 24-26 lutego w godz. 10.00-15.30 do pok. 2.5 w siedzibie Studium (ul. Banacha 2A) – będzie możliwość dopisania do grup w ramach dodatkowych bezpłatnych żetonów. Serdecznie zapraszamy.

Rejestracja na WF – nowe grupy

19 lutego rozpoczyna się III i ostatnia tura rejestracji na zajęcia wychowania fizycznego. W rejestracji biorą udział także zupełnie nowe grupy – zachęcamy do śledzenia na stronie rejestracji żetonowej: www.rejestracja.usos.uw.edu.pl.