6 maja – dzień wolny

Informujemy, że w dniu 6 maja:

  • nie będą prowadzone żadne zajęcia z wychowania fizycznego (zarówno bezpłatne, jak i płatne)
  • odwołane zostały dyżury nauczycieli
  • sekcja studencka będzie nieczynna

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą mailową lub w przyszłym tygodniu.

WF dla doktorantów

Zapraszamy wszystkich doktorantów do skorzystania z 30 bezpłatnych żetonów umożliwiających rejestrację na jedne zajęcia WF w semestrze letnim 2021/2022. Aby otrzymać żetony należy do dnia 10 lutego 2022 r. wysłać zgłoszenie zawierające numer indeksu na adres dodatkowe.zetony@uw.edu.pl. Żetony zostaną przyznane na drugą turę rejestracji (pojawią się na kontach w usosie w dn. 16-17 lutego). Dołożymy wszelkich starań aby w drugiej turze oferta naszych zajęć była równie atrakcyjna.

Dodatkowe żetony

Studenci, którzy zaliczyli już wszystkie obowiązkowe semestry WF i nigdy nie utracili żetonów (tzn. nie mają niezaliczenia i nie zrezygnowali z zaliczania) mogą uzyskać dodatkowe bezpłatne żetony. Zapraszamy również doktorantów oraz studentów niestacjonarnych, dla których WF nie jest przedmiotem obowiązkowym. W tym celu należy przesłać swój numer indeksu na adres dodatkowe.zetony@uw.edu.pl do dnia 10 lutego. Po sprawdzeniu historii zaliczeń i pozytywnej weryfikacji żetony zostaną przyznane na DRUGĄ turę rejestracji. Prosimy o obserwowanie swojego konta. 

Opłata za żetony

Termin płatności za żetony to 30 dni od rozpoczęcia semestru. Dane niezbędne do wykonania przelewu można znaleźć po zalogowaniu do USOSweba →„dla studentów” →„płatności”.

zajęcia dla PracownikUW

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników UW na bezpłatne zajęcia sportowe oferowane przez SWFiS. Nowe grupy, nowa lokalizacja, nowe terminy zajęć. Więcej informacji można znaleźć w zakładce „oferta zajęć” -> „dla pracowników”.

Elektroniczne zwolnienia lekarskie

W związku z wdrożeniem elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) informujemy, że obowiązek ten dotyczy jedynie zwolnień L4 przesyłanych do pracodawcy i ZUS-u.

Zasady usprawiedliwiania nieobecności na zajęciach wf nie ulegają zmianom, czyli oryginał zwolnienia w formie papierowej należy okazywać bezpośrednio prowadzącemu. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu nie ma wglądu do elektronicznej bazy danych ZUS.

Zwolnienie? Koniecznie przeczytaj!

Jeśli stan Twojego zdrowia nie pozwala na uczestniczenie w żadnych zajęciach WF oferowanych przez Studium, pobierz druk zwolnienia! Pamiętaj, że uznawane są tylko zwolnienia okazywane na drukach SWFiS, inne nie będą respektowane. Dowiedz się więcej o zwolnieniach lekarskich w zakładce ->zasady ->zwolnienia i pobierz druk z naszej strony.

Najczęstsze pytania

Specjalnie z myślą o Was stworzyliśmy zakładkę FAQ, w której umieściliśmy najczęściej zadawane pytania. Na wszystkie staraliśmy się odpowiedzieć w sposób zrozumiały i wyczerpujący, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do wnikliwej lektury!