Uwaga studenci!

W związku z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi pandemii informujemy, że w semestrze letnim 2020/2021:

  • zajęcia na pływalni (wszystkie poziomy pływania, aqua fitness, aqua body shape) od dnia 15 marca do odwołania będą odbywały się zdalnie
  • zajęcia Nordic Walking i Slow Jogging od 29 marca do odwołania będą odbywały się zdalnie
  • pozostałe zajęcia przewidziane jako stacjonarne do odwołania będą odbywały się zdalnie, a ich uruchomienie na obiektach uzależnione jest od dalszej sytuacji pandemicznej i luzowania obostrzeń
  • zajęcia zaplanowanie jako zdalne będą odbywały się w tym trybie przez cały semestr.

Dyżury nauczycieli

Pracownicy studium dyżurują zdalnie – do odwołania zawiesiliśmy stacjonarne dyżury nauczycieli oraz Dyrekcji Studium. Wszelkie sprawy studenckie (w tym zwolnienia i przepisywanie ocen) prosimy kierować na adres e-mail dowolnego prowadzącego. Adresy mailowe znajdują się w usosweb lub w zakładce dyżury nauczycieli.

BANK AKTYWNOŚCI

Nauczyciele SWFiS z myślą o studentach i pracownikach UW przygotowali BANK AKTYWNOŚCI, które każdy może wykonać samodzielnie w domowej przestrzeni.  Jest to zbiór różnych materiałów dydaktycznych, ćwiczeń, treningów, informacji w formie plików tekstowych, prezentacji oraz autorskich filmów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania i systematycznej aktywności w tym trudnym okresie.

Opłata za żetony

Termin płatności za żetony to 30 dni od rozpoczęcia semestru. Dane niezbędne do wykonania przelewu można znaleźć po zalogowaniu do USOSweba →„dla studentów” →„płatności”.

zajęcia dla PracownikUW

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników UW na bezpłatne zajęcia sportowe oferowane przez SWFiS. Nowe grupy, nowa lokalizacja, nowe terminy zajęć. Więcej informacji można znaleźć w zakładce „oferta zajęć” -> „dla pracowników”.

Elektroniczne zwolnienia lekarskie

W związku z wdrożeniem elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) informujemy, że obowiązek ten dotyczy jedynie zwolnień L4 przesyłanych do pracodawcy i ZUS-u.

Zasady usprawiedliwiania nieobecności na zajęciach wf nie ulegają zmianom, czyli oryginał zwolnienia w formie papierowej należy okazywać bezpośrednio prowadzącemu. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu nie ma wglądu do elektronicznej bazy danych ZUS.

Zwolnienie? Koniecznie przeczytaj!

Jeśli stan Twojego zdrowia nie pozwala na uczestniczenie w żadnych zajęciach WF oferowanych przez Studium, pobierz druk zwolnienia! Pamiętaj, że uznawane są tylko zwolnienia okazywane na drukach SWFiS, inne nie będą respektowane. Dowiedz się więcej o zwolnieniach lekarskich w zakładce ->zasady ->zwolnienia i pobierz druk z naszej strony.

Najczęstsze pytania

Specjalnie z myślą o Was stworzyliśmy zakładkę FAQ, w której umieściliśmy najczęściej zadawane pytania. Na wszystkie staraliśmy się odpowiedzieć w sposób zrozumiały i wyczerpujący, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do wnikliwej lektury!

Zapraszamy do sekcji

Wciąż możecie dołączyć do naszych sekcji sportowych i reprezentować Uniwersytet Warszawski w zawodach akademickich. Wszystkich studentów, którzy chcą spróbować swoich sportowych sił zapraszamy na treningi naborowe sekcji.
O tym jak się zapisać i kiedy przyjść na trening dowiecie się z zakładki „sekcje„.