Dyżury lekarza

Do lekarza SWFiS Student powinien zgłosić się z drukiem zwolnienia wypełnionym przez swojego lekarza oraz z historią choroby. Przed pójściem do lekarza dowiedz się więcej o zasadach przyznawania zwolnień lekarskich.

Dyżury lek. Ewy Grochowskiej

UWAGA!

Informujemy, że najbliższy dyżur odbędzie się 22 kwietna (czwartek) w godz. 13.30-15.30 w pok. 2.9. Istnieje również możliwość konsultacji mailowej pod adresem: ewa-s-grochowska@wp.pl, przy czym proszę mieć na uwadze, że p. doktor odpisuje na korespondencję wyłącznie w godzinach swoich dyżurów. Niezbędne informacje dostępne są w zakładce ->zasady zaliczania -> zwolnienia. Przed wejściem do budynku prosimy o dezynfekcję rąk i założenie maseczki oraz dostosowanie się do wymogów sanitarnych.

Zwolnienia dotyczące bieżącego semestru i wystawione przez jednego z lekarzy specjalistów (ortopeda traumatolog, kardiolog, kardiochirurg, neurolog, neurochirurg, chirurg, lekarz medycyny sportowej, psychiatra oraz wypis ze szpitala, ciąża – zwolnienie od ginekologa) nie wymagają potwierdzenia lekarza SWFiS i należy okazać je na dyżurze nauczycieli SWFiS (ul. Banacha 2a, pokój 2.8).

W związku z wdrożeniem elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) informujemy, że obowiązek ten dotyczy jedynie zwolnień L4 przesyłanych do pracodawcy i ZUS-u.

Zasady usprawiedliwiania nieobecności na zajęciach wf nie ulegają zmianom, czyli oryginał zwolnienia w formie papierowej należy okazywać bezpośrednio prowadzącemu. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu nie ma wglądu do elektronicznej bazy danych ZUS.