Nowe ustalenia – awaria siłowni (ul. Karowa 18)

By | 7 grudnia 2018

W związku z przedłużającymi się pracami naprawczymi na siłowni przy ul. Karowej 18 dla studentów, którzy zapisani są na zajęcia na tej sali zorganizowane zostały zajęcia zastępcze. Poza możliwością uczestniczenia w innych grupach (patrz poprzedni wpis) dodatkowo proponujemy zajęcia z Nordic Walking zorganizowane przy ul. Karowej 18 w tych samych terminach i godzinach, prowadzone przez tych samych instruktorów, którzy prowadzili zajęcia siłowni. Przypominamy też, że równolegle w tych samych godzinach i terminach prowadzone są zajęcia siłowni przy ul. Stawki 5/7 oraz zajęcia muzyczno-ruchowe przy ul. Karowej 18 (sala 3).

Reasumując, pozostają do wyboru:
– zajęcia Nordic Walking – w tych samych godzinach, terminach i lokalizacji prowadzone przez tego samego instruktora (ul. Karowa 18)
– zajęcia siłowni – w tych samych godzinach i terminach prowadzone na siłowni przy ul. Stawki 5/7
– zajęcia muzyczno – ruchowe lub judo – w tych samych godzinach, terminach i lokalizacji prowadzone w sali 3 (ul. Karowa 18)
– inne dowolne zajęcia bezpłatne prowadzone przez Studium WF – prosimy o dobór takich zajęć, które odpowiadają Państwa możliwościom i umiejętnościom (poziom zaawansowania, specyfika danej dyscypliny itp.)

UWAGA!!!

GRUPY SIŁOWNI PROWADZONE PRZEZ MGR ROMANA STĘPNIEWSKIEGO NIE BĘDĄ ZASTĄPIONE ZAJĘCIAMI NORDIC WALKING Z POWODU NIEDYSPOZYCJI PROWADZĄCEGO. STUDENCI ZAREJESTROWANI DO TYCH GRUP PROSZENI SĄ O WYBÓR INNYCH ZAJĘĆ ZASTĘPCZYCH.