Dla pracowników

ZAPISY 2021 – kliknij aby pobrać

W tym semestrze serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników UW na zajęcia pilotażowe odbywające się zarówno w trybie online jak i stacjonarnie. Grafik przedstawiony poniżej został w pełni dostosowany do obowiązujących wytycznych. W przypadku zniesienia obostrzeń i otwarcia obiektów sportowych planujemy rozszerzyć naszą ofertę. 

 

AQUA FITNESS

Bezpieczny trening oparty na specjalnych elementach wykorzystujących opór wody, w kontakcie z podłożem i w zawieszeniu. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania – zajęcia prowadzone są na głębokim basenie.

BADMINTON

Ćwiczenie zdolności motorycznych oraz nauka elementów technicznych i taktycznych wykorzystywanych podczas gry. Zapraszamy początkujących i zaawansowanych amatorów gry w badmintona. Konieczne jest posiadanie własnej rakiety.

GIMN. W WODZIE

Trening ogólnorozwojowy w wodzie oparty na ćwiczeniach wzmacniających poszczególne partie mięśniowe z elementami ćwiczeń korekcyjnych. Kształtuje poprawną postawę, rozwija siłę i wytrzymałość.

GIMNASTYKA

trening ogólnorozwojowy oparty na ćwiczeniach wzmacniających poszczególne partie mięśniowe z elementami ćwiczeń korekcyjnych. Kształtuje poprawną postawę, rozwija siłę i wytrzymałość.

JOGA Z EL. PILATESU

Trening łączący w sobie izometryczne napięcie mięśni z ich rozciąganiem, zwiększający ruchomość w stawach i likwidujący przykurcze mięśniowe.

LATINO BODY SHAPE

Zajęcia kształtujące sylwetkę poprzez ćwiczenia wzmacniające oraz poprawiające koordynację i czucie całego ciała. Jest to trening wzmacniająco-taneczny, wykorzystujący ciężar własnego ciała, lekki sprzęt oraz muzykę latino.

SAMOOBRONA

Najprostsze i najbardziej efektywne techniki obrony i ataku. Nauka i doskonalenie umiejętności bezpiecznego padania i stosowania technik judo w pozycji stojącej i parterowej oraz zastosowanie technik w walce sportowej i samoobronie.

SIŁOWNIA

Zajęcia kształtujące sylwetkę poprzez zastosowanie różnych metod treningowych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Ćwiczenia i obciążenie dostosowane są do możliwości i potrzeb uczestników zajęć.

TANIEC JAZZOWY PODST.

Zajęcia dla osób początkujących, składają się z części technicznej (nauka kroków, poruszanie się w przestrzeni, ćwiczenia koordynacyjne) oraz nauki choreografii tańca jazzowego i jego odmian.

TENIS STOŁOWY

Nauka i doskonalenie podstawowych umiejętności w tenisie stołowym. Zajęcia rozwijają koordynację ruchową, orientację przestrzenną i szybkość reakcji. Zapraszamy początkujących i zaawansowanych amatorów tenisa stołowego.

WSPINACZKA

Nauka bezpiecznego wspinania na sztucznej ścianie. Zapoznanie z podstawami techniki i metodami asekuracji. Zajęcia rozwijają sprawność fizyczną (siła, gibkość, rozciągnięcie, wytrzymałość, wyczucie równowagi), dostosowane są do potrzeb i umiejętności uczestników

ZDROWY KRĘGOSŁUP STS – ZAJ. SENSORYCZNE

Zajęcia ogólnorozwojowe przy muzyce oparte na ćwiczeniach usprawniających aparat ruchu z elementami pobudzenia sensorycznego. Kształtują siłę i wytrzymałość mięśniową, prawidłową postawę ciała oraz reakcję organizmu na bodźce poprzez zmysł dotyku, równowagi i czucia ciała w przestrzeni.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia ogólnorozwojowe przy muzyce oparte na ćwiczeniach rozciągających i wzmacniających kręgosłup oraz poszczególne partie mięśniowe z elementami ćwiczeń korekcyjnych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych