Dla pracowników

ZAJĘCIA W PRZERWIE MIĘDZYSEMESTRALNEJ

kliknij aby pobrać grafik

* UWAGA! Zajęcia ergo fitness zaplanowane w dn. 27 czerwca niestety nie odbędą się. Zostały przełożone na czwartek 30 czerwca na godz. 16.30.

* UWAGA! W dniu 30 czerwca zajęcia na siłowni z p. Ewą Morończyk o godz. 16.00 zostały odwołane. Zapraszamy na inne aktywności!

 

Na zajęcia w przerwie międzysemestralnej nie obowiązują zapisy. Zapraszamy wszystkich uczestników zajęć z semestru zimowego.

 

OPIS WYBRANYCH ZAJĘĆ W SEMESTRZE LETNIM

TANIEC
Są to zajęcia z tańca towarzyskiego, tańczymy w parach. Nauka tańców standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango) oraz latynoamerykańskich (cha-cha, samba, rumba, jive). Kroki podstawowe i złożone w zależności od poziomu grupy.

ERGO FITNESS
Zajęcia odbywające się przy muzyce o zróżnicowanej intensywności. Wykonywanie poszczególnych ćwiczeń dostosowane indywidualnie do możliwości ćwiczącego. Odbywają sie na ergometrze wioślarskim typu „concept2”, a także przyborów pomocniczych typu: mata, hantle, piłki gimnastyczne. Zajęcia korzystnie wpływają na poprawę sylwetki i spalenie tkanki tłuszczowej.

FITBALL
Trening wzmacniający mięśnie powierzchowne i głębokie. Balans na piłce rozwija zmysł równowagi, poprawia elastyczność stawów i koordynację ruchową. Polecany dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, siedzący tryb życia, które chcą zwiększyć siłę mięśni i uelastycznić ciało.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych