Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

DODATKOWY WF

Ile semestrów WF muszę zaliczyć?

Informacji o tym, ile semestrów WF musisz zrealizować, szukaj w swoim programie studiów. Ilość obowiązkowych semestrów różni się w zależności od tego, kiedy rozpocząłeś studia na Uniwersytecie i w jakim trybie studiujesz oraz kiedy zatwierdzony był program twoich studiów. Studenci, którzy rozpoczęli studia stacjonarne w r. a. 2017/2018 oraz później mają obowiązek zaliczenia 3 semestrów WF.

Kto to jest student fakultatywny?

Student fakultatywny to student, który zaliczył już obowiązkowe semestry WF bez straty żetonów i chce dalej uczęszczać na zajęcia WF lub zajęcia WF nie są uwzględnione w jego programie studiów (studia niestacjonarne, studia II stopnia).

Przemyśl to! Udział w dodatkowych zajęciach WF, pomimo zaliczenia już obowiązkowych semestrów, musi być potwierdzony zaliczeniem. Niezaliczenie uniemożliwia uzyskanie kolejnych 30 żetonów i na niektórych wydziałach skutkuje warunkowym zaliczeniem przedmiotu.

Czy mogę otrzymać dodatkowe żetony bezpłatnie?

TAK! Dodatkowe bezpłatne żetony niezbędne do rejestracji na nieobowiązkowe zajęcia WF mogą otrzymać:

-> studenci, którzy zaliczyli już wszystkie obowiązkowe w programie studiów semestry WF i nigdy nie utracili swoich żetonów poprzez uzyskanie niezaliczenia lub rezygnację z zaliczania,
-> studenci studiów niestacjonarnych lub studiów II stopnia, którzy nie posiadają żetonów WF lub nie utracili nigdy swoich żetonów poprzez uzyskanie niezaliczenia lub rezygnację z zaliczana,
-> doktoranci.

Formularz zgłoszeniowy i wszystkie informacje znajdują się tutaj: wfisport.uw.edu.pl/dodatkowe-zetony/

Przemyśl to! Udział w dodatkowych zajęciach WF, pomimo zaliczenia już obowiązkowych semestrów, musi być potwierdzony zaliczeniem. Niezaliczenie uniemożliwia uzyskanie kolejnych 30 żetonów i na niektórych wydziałach skutkuje warunkowym zaliczeniem przedmiotu.

Wysłałem zgłoszenie, kiedy otrzymam dodatkowe żetony?

Jeśli jesteś uprawniony do otrzymania dodatkowych bezpłatnych żetonów (patrz punkt powyżej) to żetony pojawią się na Twoim koncie pomiędzy pierwszą a drugą turą rejestracji. Pierwszeństwo w zapisach mają studenci, dla których zajęcia WF są przedmiotem obowiązkowym.

Jak zapisać się na 2 WF-y w jednym semestrze?

Na pierwsze zajęcia zapisz się w dowolnej turze, na drugie zajęcia możesz zapisać się dopiero w turze w której limit wydanych żetonów to 60. Zazwyczaj jest to trzecia tura rejestracji. Pamiętaj, że zgodnie z naszymi zasadami musisz wybrać dwie różne dyscypliny i zajęcia muszą odbywać się w różne dni tygodnia. W przypadku doznania kontuzji uniemożliwiającej uczestniczenie w zajęciach WF zwolnienie lekarskie będziesz mógł uzyskać tylko z jed

W jaki sposób mogę dokupić żetony?

Aby dokupić żetony zarejestruj się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową tak, jak robiłeś to do tej pory. Podczas rejestracji pojawi się informacja o naliczonej płatności (240,00 PLN za każde 30 żetonów), którą należy opłacić przelewem nie później niż do końca czwartego tygodnia zajęć dydaktycznych semestru. Dane niezbędne do wykonania przelewu znajdziesz w swoim USOSwebie →„dla studentów” →„płatności”.